Na początek chciałbym poinformować, że jestem świadom tego, że strona była trochę zaniedbywana i nieaktualizowana. Od dziś się to zmieni – strona w niedługim czasie zostanie delikatnie zmieniona, wzbogacona o nowe zakładki (przede wszystkim będzie tu można dowiedzieć się o nadchodzących koncertach) no i będzie rzetelnie aktualizowana, tak żeby osoby nie mające Facebooka (na którym działam przede wszystkim) również wiedziały co słychać w małym światku PTP.

A teraz chciałbym zaprosić wszystkich na wydarzenie Patrick the Pan Audio Visual Experience, które odbędzie się 23.08 i 24.08 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (Rajska 12) w Krakowie o 20:00! Nie będzie to kolejny, zwykły koncert PTP w Krakowie. Specjalnie na to wydarzenie została zaprojektowana scenografia, zostały nagrane i wyprodukowane wizualizacje, które będą pokazywane z wykorzystaniem videomappingu tylnoprojekcyjnego. Całość dopełni nowoczesne oświetlenie sceniczne, w które wyposażony jest MOS. Wydarzenie będzie również rejestrowane, by potem zostało wydane w limitowanej edycja na DVD.

To nie koniec czarów. Oprócz standardowego składu zespołu na scenie pojawi się również kwartet smyczkowy i wibrafon, dla których aranżacje powstały specjalnie na potrzeby wydarzenia.

Wszystko odbędzie się na głównej scenie widowiskowej Małopolskiego Ogrodu Sztuki, czyli na najnowocześniejszej technicznie scenie w Krakowie!

Koncert odbędzie się zarówno w piątek 23.08 jak i w sobotę 24.08 o godzinie 20:00. Bilety w ceni 25zł do kupienia w kasie teatru Słowackiego. (w przeciągu najbliższych dni liczba miejsc, gdzie będzie można kupić bilet się powiększy).

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/179012578947022/
na stronie MOSu: http://www.mos.art.pl/spektakl/341/patrick-the-pan-audio-visual-experience

Zapraszam!

afisz B2.indd